پرستاران جوان
بچه های پرستاری 91 قم 

           توجه:**این پست تکراری نیست**  

 

این تصاویری از صف های طولانی برای توزیع سبد کالاست واقعا خجالت آوره 

یادم میاد که روحانی تو تبلیغات انتخاباتیش همیشه تاکید میکرد که میخوام عزت نفس رو به مردم ایران برگردونم اما حالا ببینید چه اتفاقی افتاده  

            وضعیت مردم گرسنه ایران در سالگرد انقلابشان! 

این تیتر خبری نیویورک تایمزه که جدیدا منتشر شده... همون طور که قبلا هم حدس زده بودم مقامات امریکایی و اسراییلی با دیدن این تصاویر شروع به تحقیر ملت کردن 

نیویورک تایمز در مطلبی با تیتر دولت ایران به میلیون ها نفر از مردم خود غذا کمک می کند، ایران را تا سطح یک کشور قحطی زده ی افریقایی تنزل داده، گویی در صورت عدم کمک غذایی دولت، میلیون ها نفر در اثر تحریم ها جان خواهند باخت! نیویورک تایمز صهیونیست، با تاکید بر طویل بودن صف ها و انتظار چند ساعته ی مردم در این صفوف و همچنین با اشاره به محتوای سبد کالا خفت ملت ایران را برای مخاطب های امریکایی و غیرامریکایی خود در سرتاسر دنیا به تصویر کشید.

دردآورترین بخش ماجرا آنجایی است که این سایت خبری صهیونیستی، تعمدا این نکته را یادآور می شود که: تصاویری که از ایران رسیده است مردمی را نشان می دهد که در ۳۵مین سالگرد انقلاب اسلامی، در صف های غذا یکدیگر را هل می دهند و سعی می کنند راه خود را به ابتدای صف باز کنند. خبرها حاکی است دو نفر نیز درحالی که سعی می کرده اند بسته غذایی خود را دریافت کنند جان باخته اند.

نیویورک تایمز سپس درج مصاحبه های هدفمند از مردمی که در صف سبد کالا حضور داشته اند در ترسیم یک ذهنیت فلاکت زده و مصیبت بار از جامعه ایرانی سنگ تمام می گذارد.

                                    

       

[ جمعه 18 بهمن‌ماه سال 1392 ] [ 12:09 ب.ظ ] [ رضا محمودی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 80532